Askolan nuorisotoimi järjestää Biisipajaleirin hiihtolomaviikolla 22-25.2.2021, klo 9-16

 

  • Oletko kiinnostunut laulujenteosta ja kirjoittamisesta? Askolan nuorisotoimi järjestää Askolan Nutalla Biisipajaleirin, jossa yhdessä ammattilaisten kanssa sävelletään, sanoitetaan ja tuotetaan suomenkielinen kappale julkaisuvalmiiseen kuntoon. Leiriläiset toteuttavat itse tämän kaiken! Lopulta valmis kappale julkaistaan suoratoistopalveluissa. Sinulla ei tarvitse olla minkäänlaista aiempaa kokemusta musiikista ja laulujen teosta. Positiivinen asenne riittää!

Kohderyhmä:

  • 11-18-vuotiaat nuoretOhjaajat: 
  • Nuoriso-ohjaaja & laulaja-lauluntekijä Jari Uutela
  • Artisti & laulaja-lauluntekijä: Salla Flinkman
  • Tuottaja: Sami ”Samson” Tamminen
  • Valokuvaaja: Ville ”Vini” Nisunen LEIRI ON MAKSUTON!
  • leirillä tarjotaan päivittäin maksuton ruoka ja välipala

Ilmoittautuminen:

  • 15 ensimmäistä sähköpostitse ilmoittautunutta valitaan leirille

(osallistujan nimi ja yhteystiedot + huoltajan tiedot)

 

Yhteystiedot:

nuoriso-ohjaaja Jari Uutela 

puh: 0407109006 

email: